Icoone Medyczny

Zabieg Icoone na twarz jest masażem twarzy, szyi i dekoltu polegający na działaniu na skórę podciśnienia wraz z opatentowaną metodą Roboderm. Pobudzamy skórę do naturalnego procesu przebudowy pobudzając tj. fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny. Białka te są włóknami podporowymi skóry, a jej młody wygląd w dużej mierze zależy od ich jakości i ilości. Przeorganizowanie ich struktury oraz zwiększenie ilości powoduje poprawienie gęstości skóry, ujędrnienie jej oraz spłycenie zmarszczek.

Jakich efektów możemy się spodziewać ?

Zabieg Icoone na twarz umożliwia pracę nad zróżnicowanymi problemami kosmetycznymi na twarzy, szyi i dekolcie, zwłaszcza w zakresie problemów starzejącej się skóry.

Jego silnie ujędrniające działanie pozwala na ogólne poprawienie kondycji skóry, przywrócenie jej odpowiedniego napięcia, elastyczności i grubości, a także wymodelowanie owalu twarzy.

Za sprawą wymiennych końcówek o różnych rozmiarach możliwe jest również bardzo precyzyjne opracowanie każdej pojedynczej zmarszczki.

Zabieg można wykonywać na każdej okolicy wokół oczu powodując ujędrnienie i podniesienie opadającej powieki oraz poprawienie jakości skóry również w okolicy doliny łez. Dodatkowo zabieg jest drenażem tych okolic, przez co zwalcza zastoje limfatyczne pod oczami przywracając twarzy młody, wypoczęty wygląd.

Za pomocą urządzenia można również stymulować czerwień wargową wpływając na poprawę jej kolorytu poprzez lepsze ukrwienie i odżywienie tej okolicy. Zabieg pozwala w efektywny, nieinwazyjny sposób pracować nad wygładzeniem twarzy i poprawieniem kondycji skóry . Sprawdza się również przypadku usuwania drugiego podbródka poprzez pobudzenie procesu rozkładu tłuszczu w komórkach tłuszczowych.

Seria zabiegowa prowadząca do osiągnięcia trwałych i wymiernych rezultatów powinna składać się z około 10 spotkań w częstotliwości od jednego do dwóch zabiegów w tygodniu. Efekt napięcia skóry i polepszenia jej ogólnej kondycji jest jednak widoczny już po pierwszym zabiegu. Po zakończeniu serii zalecane jest wykonywanie zabiegu raz w miesiącu w celu podtrzymania uzyskanych efektów.

Rekomendacje

Co mówią nasi klienci?

Nigdy dotad nie trafilam na tak profesjonalna, precyzyjna i majaca wyczucie smaku osobe tak, jak Pani Ewa:). Samo miejsce na niezwykla, cudowna energie, relax i indywidualne podejscie czuc od progu. Moje brwi sa zawsze perfekcyjne dzieki Pani Ewie. Dziekuje i do zobaczenia :).

Ania

Byłam tutaj już kilka razy, za każdym razem wychodziłam zadowolona z przeprowadzonego zabiegu. Obsługa 5/5. Zdecydowanie polecam wszystkim:)

Barbara

Absolutnie najlepiej wyposażony i profesjonalny gabinet kosmetologiczny w Warszawie. Doświadczenie i wiedza pani Ewy są większe niż u niejednego lekarza zajmującego się medycyną estetyczną. Indywidualne podejście do każdego klienta, najbardziej renomowane, światowej klasy urządzenia oraz luksusowe kosmetyki do pielęgnacji, które nie są ogólnodostępne. Przepiękna klinika, w której można się poczuć spokój, błogość, miłą atmosferę i luksus. Ewa Leszczyńska to najlepsza osoba do której można trafić jeżeli chodzi o zakres kosmetologii w Warszawie.

Weronika

Dodaj swoją opinię
609 508 882
pon - pt: 10 - 20 / sob: 10 - 14
Al. Komisji Edukacji Narodowej 11/K, 02-796 Warszawa