KOBIDO masaż

Japoński lifting twarzy

KOBIDO to niepowtarzalna forma sztuki masażu, która oznacza „starożytną drogę do piękna”.

To rytuał polegający na ściśle określonym regułom, bazujący na tradycji Medycyny Chińskiej.

Większość metod masażu twarzy działa na powierzchni twarzy. Kobido przez swoją złożoność i intensywność technik, działa na głębszych warstwach naszej skóry i mięśni.

To najbardziej zaawansowana technicznie forma japońskiego masażu twarzy w Japonii, jeśli nie na świecie.

Można powiedzieć, że KOBIDO ma największą liczbę i najbardziej złożony zestaw technik manualnych.

Masaż jest głęboką kombinacją tradycyjnych japońskich koncepcji medycznych i różnych technik manipulacji ręką. Charakteryzuje się głównie szybkością rąk i palców. Szybkość z jaką terapeuta wykonuje masaż i wszystkie etapy, zmierza do pracy w różnych aspektach. Tak więc kiedy ruch jest powolny klient ma się relaksować a intensywne etapy masażu mają stymulować skórę i produkcję składników skóry w celu osiągnięcie oczekiwanego efektu liftingującego.

Celem japońskiego masażu twarzy jest przywrócenie równowagi w skórze i mięśniach.

Masaż KOBIDO jest świetną opcją dla tych, którzy chcą mieć relaksacyjną sesję połączoną ze spektakularnymi efektami liftingu twarzy.

Ten rodzaj masażu pochodzenia chińskiego jest również idealny dla tych, którzy cierpią z powodu migreny, zapewniając odpoczynek i relaks w umyśle, a także dla osób z „ciężkimi oczami”spędzającymi wiele godzin przed komputerem ponieważ dodatkowo relaksuje mięśnie okolic oczu.

KOBIDO jest również korzystne dla tych, którzy cierpią na bruksizm ponieważ zmniejsza skutki napięć w obszarze szczękowo-twarzowym.

Efekty jakie uzyskujemy po masażu to:

  • zniwelowanie napięcia mięśniowego,które powoduje zmarszczki mimiczne,
  • zapobieganie i zmniejszanie efektów starzenia się naszej skóry dzięki czemu odzyskujemy młodą twarz poprzez głęboką pracę na strukturach mięśni,
  • poprawa metabolizmu komórkowego co przyczynia się do szybszej regeneracji skóry,
  • niwelowanie napięcia w okolicach szyi, klatki piersiowej i owalu twarzy,
  • stymulacja do  produkcji kolagenu i elastyny

Podaruj ten zabieg w prezencie

Szukasz idealnego prezentu dla żony, mamy lub siostry. Skorzystaj z naszych kart podarunkowych na dowolny zabieg, produkt i dowolną kwotę.

Więcej informacji oraz vouchery znajdą Państwo w salonie.

Rekomendacje

Co mówią nasi klienci?

Absolutnie najlepiej wyposażony i profesjonalny gabinet kosmetologiczny w Warszawie. Doświadczenie i wiedza pani Ewy są większe niż u niejednego lekarza zajmującego się medycyną estetyczną. Indywidualne podejście do każdego klienta, najbardziej renomowane, światowej klasy urządzenia oraz luksusowe kosmetyki do pielęgnacji, które nie są ogólnodostępne. Przepiękna klinika, w której można się poczuć spokój, błogość, miłą atmosferę i luksus. Ewa Leszczyńska to najlepsza osoba do której można trafić jeżeli chodzi o zakres kosmetologii w Warszawie.

Weronika

Nigdy dotad nie trafilam na tak profesjonalna, precyzyjna i majaca wyczucie smaku osobe tak, jak Pani Ewa:). Samo miejsce na niezwykla, cudowna energie, relax i indywidualne podejscie czuc od progu. Moje brwi sa zawsze perfekcyjne dzieki Pani Ewie. Dziekuje i do zobaczenia :).

Ania

Pani Ewa Leszczyńska jest bardzo miła osoba. Pomogła mi już bardzo duzo z moimi przebarwieniami prawie już ich nie mam. Mogę polecić ta Panią każdej osobie jest profesjonalna w tym co robi.

Ewelina

Dodaj swoją opinię

Witaj w gabinecie

Akademia Urody Ewa Leszczyńska

Naszym celem jest pomoc Ci zrelaksować się i rozwiązać Twoje problemy kosmetyczne.

Umów się na wizytę
609 508 882
pon - pt: 10 - 20 / sob: 10 - 14
Al. Komisji Edukacji Narodowej 11/K, 02-796 Warszawa