pon - pt: 10 - 20 / sob: 10 - 14609 508 882
Menu

FAQ – najczęściej zadawane pytania o mezoterapię skóry głowy

Jak długo trwa zabieg?

Około 30–45 minut, w zależności od techniki i obszaru.

Po ilu zabiegach widać efekty?

Pierwsze rezultaty pojawiają się po 3–4 zabiegach, a pełny efekt po zakończeniu serii.

Czy po zabiegu można wrócić do pracy?

Tak. Skóra głowy nie wymaga rekonwalescencji.

Czy mezoterapia skóry głowy jest bolesna?

Nie. Przed zabiegiem stosowane jest znieczulenie miejscowe, które znacząco zmniejsza dyskomfort.

Czy mezoterapia pomaga przy łysieniu androgenowym?

Tak. Zabieg wspomaga terapie trychologiczne, spowalnia miniaturyzację mieszków i wydłuża fazę wzrostu włosa.

Opinie klientów

Doświadczenia osób, które zaufały mojemu podejściu, wiedzy i bezpieczeństwu zabiegów.

Opinie pochodzą z wizyt w gabinecie i dotyczą rzeczywistych efektów zabiegów kosmetologii estetycznej i laseroterapii.

na podstawie 34 opinii w Google
Polecam w 100% :) Mam skórę problematyczną (naczynia, trądzik, rozszerzone pory, przebarwienia), korzystam z usług Pani Ewy już od 10 lat i dzięki temu jestem posiadaczką ukojonej, pełnej blasku skóry. Każdy zabieg jest indywidualnie dopasowany do aktualnego stanu + do zmian, które zachodzą w naszym organizmie (wiek, pora roku itd.). Dodatkowo, pielęgnacja domowa, którą Pani Ewa układa pod indywidualne potrzeby każdej skóry, utrwalają efekty, które uzyskujemy po każdym z zabiegów. Pani Ewo, dziękuje z całego serducha :)
Pani Ewa zawsze profesjonalnie podchodzi do potrzeb mojej twarzy. Atmosfera jest bardzo miła😊, jest zaangażowana, ciepła i posiada bardzo dużą wiedzę ! Polecam ! 🌹
Wracam do Pani Ewy na laser frakcyjny na twarz i dekolt od ponad 2 lat. Próbowałam zabiegów laserowych w innych salonach i żaden nie był tak skuteczny jak ten u Pani Ewy - zakładam, że jest to kwestia wysokiej jakości sprzętu i dokładności wykonania. Mimo, że nie jest to najtańszy zabieg, zdecydowanie wart swojej ceny - seria 3 mezoterapii daje podobne efekty do 1 zabiegu laserem, więc koszty są podobne a okres rekonwalescencji to 1 dzień w porównaniu do 5-7 dni przy mezoterapii. Dodatkowo piękny wystrój salonu, kocyk w trakcie zabiegu i fantastyczna atmosfera :) Serdecznie polecam!
609 508 882
pon - pt: 10 - 20 / sob: 10 - 14
Al. Komisji Edukacji Narodowej 11/K, 02-796 Warszawa