O salonie

Kosmetologia jest naszą pasją

Gabinet Akademia Urody Ewa Leszczyńska to wyjątkowe miejsce dla osób ceniących sobie spokój, komfort i profesjonalizm.

Gabinet został założony w 2004 roku. Pracuje tu zespół, dla którego kosmetologia, bioodnowa, dermatologia i medycyna estetyczna są przede wszystkim pasją.

Naszym celem jest pielęgnowanie urody oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów kosmetycznych naszych Klientek i Klientów.

Akademia Urody Warszawa

Ewa Leszczyńska

Marzenie o kosmetOlogi

Akademia Urody Warszawa

Pielęgniarka, której odwiecznym marzeniem było zostać kosmetololgiem. W 2000 roku marzenie swoje postanowiła zrealizować i zaczęła naukę pod okiem Barbary Jaroszewskiej, tzw. pierwszej damy polskiej kosmetologii. Zebrana wiedza i bagaż kosmetycznych doświadczeń pozwoliły jej w 2004 roku otworzyć miejsce, gdzie po dziś dzień może oddawać się swojej pasji - kosmetologii. Tak powstała "Akademia Urody Ewa Leszczyńska".

Jej konikiem są skóry problematyczne, stanowiący zwykle trudny orzech do zgryzienia dla kosmetologów. Pani Ewa pomogła dziesiątkom osób zażegnać swój problem. Trafiając do gabinetu Pani Ewy Leszczyńskiej możecie Państwo mieć pewność, że jesteście w najlepszych rękach.

Kinga Kania

Z zamiłowania do chemii i kosmetyków

W 2009 roku z zamiłowania do chemii i kosmetyków zaczęła studia na Politechnice Warszawskiej na kierunku "Technologia Chemiczna". W 2010 roku zaś zaczęła studia na kierunku "Kosmetologia" w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia. W 2014 roku została licencjonowanym kosmetologiem ze specjalizacją "Spa & Wellness".

Jej specjalnościami są: walka z problemami skórnymi, cellulitem oraz składy kosmetyków. 

Akademia Urody Warszawa

Certyfikaty

NIe tylko pasja, ale wiedza i doświadczenie w kosmetologii

Nasza praca to nie tylko pasja, ale także ciągła nauka. Stale doskonalimy swoje umiejętności uczestnicząc w szkoleniach m.in. z kosmetologii, makijażu okazjonalnego, masażu, mezoterapii igłowej, radioterapii, medycyny estetycznej oraz wielu innych.

Stale dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi kosmetyczne były na najwyższym poziomie.

To ludzie tworzą klimat i miejsca, do których chce się wracać Ewa Leszczyńskawłaścicielka
609 508 882
pon - pt: 10 - 20 / sob: 10 - 14
Al. Komisji Edukacji Narodowej 11/K, 02-796 Warszawa