O salonie

„ Miejsce , w którym skóra odzyskuje blask , a Ty równowagę „

💎Akademia Urody Ewa Leszczyńska – butikowy gabinet kosmetologii premium na Ursynowie

Witaj w Akademii Urody Ewa Leszczyńska – miejscu, w którym luksus spotyka się z profesjonalizmem.
Mój gabinet kosmetyczny na Ursynowie (Kabaty) powstał z myślą o kobietach, które oczekują najwyższej jakości zabiegów, indywidualnego podejścia i kameralnej atmosfery.

Jestem kosmetologiem i dyplomowaną pielęgniarką z ponad 25-letnim doświadczeniem w pracy ze skórą.

Od lat pomagam moim Klientkom odzyskać zdrowy wygląd, młodzieńczy blask i pewność siebie – łącząc wiedzę medyczną z nowoczesną technologią i estetyką premium.

Wszystkie zabiegi wykonuję osobiście, wyłącznie na oryginalnym, certyfikowanym sprzęcie medycznym (m.in. Candela Nordlys, LightSheer Quattro, Palomar Emerge, CACI Synergy, Icoone Body Laser, Dermapen 4). Pracuję na kosmetykach klasy premium, dobieranych indywidualnie do potrzeb skóry.

Stawiam na jakość, bezpieczeństwo i skuteczność – dlatego każdy zabieg jest precyzyjnie zaplanowany i prowadzony z dbałością o każdy detal.

W moim salonie kosmetycznym na Ursynowie/Kabaty zadbasz nie tylko o skórę, ale też o chwilę relaksu i spokoju w kameralnej, butikowej przestrzeni.

Akademia Urody Ewa Leszczyńska

Butikowy salon urody Ursynów/Kabaty

📍 Al. Komisji Edukacji Narodowej – Warszawa

📞 609 508 882

🌐 akademiaurody.com

Akademia Urody Warszawa

 

 

Rekomendacje

Co mówią nasi klienci?

Absolutnie najlepiej wyposażony i profesjonalny gabinet kosmetologiczny w Warszawie. Doświadczenie i wiedza pani Ewy są większe niż u niejednego lekarza zajmującego się medycyną estetyczną. Indywidualne podejście do każdego klienta, najbardziej renomowane, światowej klasy urządzenia oraz luksusowe kosmetyki do pielęgnacji, które nie są ogólnodostępne. Przepiękna klinika, w której można się poczuć spokój, błogość, miłą atmosferę i luksus. Ewa Leszczyńska to najlepsza osoba do której można trafić jeżeli chodzi o zakres kosmetologii w Warszawie.

Weronika

Byłam tutaj już kilka razy, za każdym razem wychodziłam zadowolona z przeprowadzonego zabiegu. Obsługa 5/5. Zdecydowanie polecam wszystkim:)

Barbara

Witam, polecam Akademię Urody, miejsce, które odwiedzam od lat. Korzystam z zabiegów kosmetycznych takich jak Dermapen, mikrodermabrazja i inne na twarz oraz zakochałam się w Icoone. Pani Ewa jest fachowcem w swojej dziedzinie z wysoką kulturą osobistą. Każda wizyta w Akademii Urody to dla mnie czysty relaks i inwestycja w twarz i cało. Polecam!

Agnieszka

Dodaj swoją opinię
609 508 882
pon - pt: 10 - 20 / sob: 10 - 14
Al. Komisji Edukacji Narodowej 11/K, 02-796 Warszawa