Przekłuwanie uszu

Najdelikatniejszy sposób przekłucia uszu tylko ze Studex System75.

✅Urządzenie zatwierdzone przez FDA (Agencja Żywności i Leków). 
✅Precyzyjne przekłucie siłą dłoni, bez wystrzału.
✅Sterylne, jednorazowe kartridże z kolczykiem, który na żadnym etapie przekłuwania nie musi być dotykany.
✅Bezbolesne, szybkie i komfortowe przekłucie.

Profesjonalne przekłuwanie uszu Studex System75. Najdelikatniejsze przekłuwanie uszu. Świadome przekłuwanie uszu. Kolczyki ze stali chirurgicznej. Kolczyki z tytanu. Kolczyki ze złota. Pierwsze kolczyki.

#studexsystem75 #przekłuwanieuszu #kolczyki #pierwszekolczyki

 

Zalety Studex® System75™ do przekłuwania uszu?
Praktycznie bezbolesne przekłuwanie uszu
Możliwość przekłuwania dwojga uszu jednocześnie
Precyzyjna i cicha praca
Sterylność (bezdotykowe nakładanie kolczyka)
Wkłady jednorazowego użytku
Szeroki wybór kolczyków w modnych wzorach
Hipoalergiczne (nie zawierają niklu, ołowiu, kadmu i kobaltu)

 

Najczęściej zadawane pytania:

Czy można przynieść swoje kolczyki?

Niestety nie. Korzystamy z naszych najnowocześniejszych instrumentów do przekłuwania uszu, które nie mogą wykorzystywać innych kolczyków. W przypadku precyzyjnych pistoletów Studex ucho jest przebijane sterylnym kolczykiem. Kolczyki te są wysyłane do nas w sterylnych opakowaniach. Kolczyk oraz zapięcie (motylek) są umieszczane w pistolecie. Podczas przekłuwania uszu pistoletem Studex, kolczyk zostaje umieszczony w uchu, jednocześnie z najbardziej optymalnym ustawieniem zapięcia. Nowy kolczyk nie jest niepotrzebnie dotykany. Nasze instrumenty działają wyłącznie z dopasowanymi kolczykami Studex.

Jak długo trzeba nosić pierwsze kolczyki?

W przypadku płatków uszu noś kolczyki do przekłuwania przynajmniej 6 tygodni bez przerwy. Po 6 tygodniach możesz zdjąć pierwsze kolczyki i założyć inny rodzaj kolczyków hipoalergicznych.

Czy przekłucie uszu boli?

To jedno z najczęściej zadawanych nam pytań. Przekłucie uszu naszymi nowoczesnymi instrumentami trwa tylko kilku sekund. Większość ludzi twierdzi, że czuje jedynie małe ukłucie. Z naszym Studex® System75™, prawie nie zauważysz, że Twoje nowe kolczyki już są w Twoim uchu. System ten bardzo dobrze nadaje się dla dzieci, ze względu na to, że można przekłuwać dwoje uszu w jednym momencie.

Jak pielęgnować uszy po przekłuciu?
  • Umyj ręce dokładnie przed dotknięciem kolczyka lub ucha.
  • Oczyść przód i tył ucha przynajmniej dwa razy dziennie, używając płynu do pielęgnacji uszu lub żelu do pielęgnacji Studex’a bez wyjmowania kolczyków. Następnie obracaj kolczyki o 180 stopni w lewo i 180 stopni w prawo, tj tylko pół obrotu, w ten sposób zapobiegniesz owinięciu się włosów wokół igły kolczyka z tyłu płatka ucha.
  • Poza momentem czyszczenia ucho powinno być przez większość czasu suche.

Czego unikać?

  • Nie wyjmuj kolczyków oraz nie dotykaj ucha i kolczyków bez potrzeby.
  • Nie dociskaj motylków (zapinek kolczyka) wzdłuż igły kolczyka zbyt blisko do ucha. Motylki powinny być umieszczone zawsze na końcu kolczyka, tak aby zapewnić odpowiednią cyrkulację powietrza, a co za tym idzie wspomagać proces gojenia. Nasze kolczyki posiadają w tym miejscu wcięcie wskazujące prawidłową pozycję motylka.
  • Nie zdejmuj kolczyków przez minimum 6 tygodni od przekłucia. Po 6 tygodniach możesz zdjąć pierwsze kolczyki i zamienić je na inne.

Podaruj ten zabieg w prezencie

Szukasz idealnego prezentu dla żony, mamy lub siostry. Skorzystaj z naszych kart podarunkowych na dowolny zabieg, produkt i dowolną kwotę.

Więcej informacji oraz vouchery znajdą Państwo w salonie.

Rekomendacje

Co mówią nasi klienci?

Witam, polecam Akademię Urody, miejsce, które odwiedzam od lat. Korzystam z zabiegów kosmetycznych takich jak Dermapen, mikrodermabrazja i inne na twarz oraz zakochałam się w Icoone. Pani Ewa jest fachowcem w swojej dziedzinie z wysoką kulturą osobistą. Każda wizyta w Akademii Urody to dla mnie czysty relaks i inwestycja w twarz i cało. Polecam!

Agnieszka

Absolutnie najlepiej wyposażony i profesjonalny gabinet kosmetologiczny w Warszawie. Doświadczenie i wiedza pani Ewy są większe niż u niejednego lekarza zajmującego się medycyną estetyczną. Indywidualne podejście do każdego klienta, najbardziej renomowane, światowej klasy urządzenia oraz luksusowe kosmetyki do pielęgnacji, które nie są ogólnodostępne. Przepiękna klinika, w której można się poczuć spokój, błogość, miłą atmosferę i luksus. Ewa Leszczyńska to najlepsza osoba do której można trafić jeżeli chodzi o zakres kosmetologii w Warszawie.

Weronika

Byłam tutaj już kilka razy, za każdym razem wychodziłam zadowolona z przeprowadzonego zabiegu. Obsługa 5/5. Zdecydowanie polecam wszystkim:)

Barbara

Dodaj swoją opinię

Witaj w gabinecie

Akademia Urody Ewa Leszczyńska

Naszym celem jest pomoc Ci zrelaksować się i rozwiązać Twoje problemy kosmetyczne.

Umów się na wizytę
609 508 882
pon - pt: 10 - 20 / sob: 10 - 14
Al. Komisji Edukacji Narodowej 11/K, 02-796 Warszawa