Mezoterapia igłowa skóry głowy

Skuteczna broń przeciwko łysieniu

Czym jest mezoteriapia?

Mezoterapia igłowa jest zabiegiem polegającym na wstrzykiwaniu preparatów, koktajli pod oczy, na twarz, szyję jak i na poszczególne obszarów ciała. Dzięki tej technice można wprowadzić substancje aktywne, omijając barierę naskórkową, przez którą nie przenika większość kosmetyków. Już sam proces nakłuwania wpływa korzystnie na przebudowę skóry a odpowiednie kombinacje substancji aktywnych pozwalają uzyskać rewelacyjne efekty w krótkim czasie. Mezoterapia przynosi dobre rezultaty u osób z delikatną, wiotką, odwodnioną oraz dojrzałą skórą, która traci jędrność. Dzięki tej metodzie w niechirurgiczny sposób można poprawić kondycję skóry.

Mezoterapia skóry głowy

Dzięki technice wprowadzania substancji aktywnych bezpośrednio wgłąb skóry, możliwe jest podanie preparatu (Dermaheal HL) bezpośrednio do mieszka włosowego.

Dzięki zawartości czynników wzrostu, białek biomimetycznych, Dermaheal HL skutecznie ogranicza wypadanie włosów i łysienie, zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Wspomaga odrastanie włosów poprzez rewitalizację cebulek włosowych i stymulację krążenia. Zapobiega problemom związanym ze skóra głowy i zwiększa grubość oraz gęstość włosów. Stymuluje oraz wzmacnia cebulki włosa. Nawilża i odżywia włosy i skórę głowy.

Produkt Dermaheal HL został doceniony w prestiżowym konkursie przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych i otrzymał zaszczytny tytuł Perły Dermatologii Estetycznej 2013 w kategorii: NAJLEPSZY PREPARAT DO MEZOTERAPII.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Zabieg mezoterapii igłowej głowy jest przeznaczony zarówno u kobiet jak i u mężczyzn, którzy walczą z wypadaniem włosów, także spowodowanym niewłaściwym odżywianiem, stresem, ciążą i laktacją i zmianami hormonalnymi.

Przeciwwskazania do zabiegu:
  • ciąża i laktacja,
  • czas menstruacji,
  • choroby nowotworowe,
  • przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych,
  • cukrzyca,
  • alergia na składniki preparatu,
  • stany zapalne skóry,
  • infekcje skórne.
Po zabiegu:

Po mezoterapii skóry głowy naskórek może być zaczerwieniony i obrzęknięty. Czasem pojawiają się drobne zasinienia.

Rekomendacje

Co mówią nasi klienci?

Byłam tutaj już kilka razy, za każdym razem wychodziłam zadowolona z przeprowadzonego zabiegu. Obsługa 5/5. Zdecydowanie polecam wszystkim:)

Barbara

Nigdy dotad nie trafilam na tak profesjonalna, precyzyjna i majaca wyczucie smaku osobe tak, jak Pani Ewa:). Samo miejsce na niezwykla, cudowna energie, relax i indywidualne podejscie czuc od progu. Moje brwi sa zawsze perfekcyjne dzieki Pani Ewie. Dziekuje i do zobaczenia :).

Ania

Pani Ewa Leszczyńska jest bardzo miła osoba. Pomogła mi już bardzo duzo z moimi przebarwieniami prawie już ich nie mam. Mogę polecić ta Panią każdej osobie jest profesjonalna w tym co robi.

Ewelina

Dodaj swoją opinię
609 508 882
pon - pt: 10 - 20 / sob: 10 - 14
Al. Komisji Edukacji Narodowej 11/K, 02-796 Warszawa