Zabiegi na twarz

Wygładzania, ujędrniania i poprawiania jakości skóry twarzy

Zabiegi na twarz to cały arsenał środków do wygładzania, ujędrniania, nawilżania i poprawiania jakości skóry twarzy. Poza zabiegami medycyny estetycznej usuwającymi blizny, redukującymi zmarszczki, zamykającymi naczynka, leczącymi trądzik oraz usuwającymi przebarwienia, w naszej ofercie zabiegów na twarz znajduje się także szereg usług pielęgnacyjnych i oczyszczających twarz.
Rekomendacje

Co mówią nasi klienci?

Byłam tutaj już kilka razy, za każdym razem wychodziłam zadowolona z przeprowadzonego zabiegu. Obsługa 5/5. Zdecydowanie polecam wszystkim:)

Barbara

Pani Ewa Leszczyńska jest bardzo miła osoba. Pomogła mi już bardzo duzo z moimi przebarwieniami prawie już ich nie mam. Mogę polecić ta Panią każdej osobie jest profesjonalna w tym co robi.

Ewelina

Witam, polecam Akademię Urody, miejsce, które odwiedzam od lat. Korzystam z zabiegów kosmetycznych takich jak Dermapen, mikrodermabrazja i inne na twarz oraz zakochałam się w Icoone. Pani Ewa jest fachowcem w swojej dziedzinie z wysoką kulturą osobistą. Każda wizyta w Akademii Urody to dla mnie czysty relaks i inwestycja w twarz i cało. Polecam!

Agnieszka

Dodaj swoją opinię
609 508 882
pon - pt: 10 - 20 / sob: 10 - 14
Al. Komisji Edukacji Narodowej 11/K, 02-796 Warszawa