ICOONE

Dlaczego warto wybrać zabieg ICOONE ?

Badania kliniczne - Icoone®

Badania kliniczne przeprowadzane na prestiżowych uniwersytetach, wszystkie potwierdzają nadzwyczajną efektywność zabiegów ICOONE . W szczególności badania Profesora Scuderi wykazały ogromna przewagę skuteczności stymulacji mikrostrukturalnej w porównaniu do innych podciśnieniowych zabiegów, polegających na masażu mechanicznym. Bezinwazyjna metoda, która daje niezwykłe wyniki nawet w najtrudniejszych przypadkach.

 


Odkrycie prof. Guimberteau w dziedzinie struktury skóry i tkanki łącznej rzuciło nowe spojrzenie na ludzki organizm, gdzie pomiędzy skórą, tkanką podskórną, naczyniami krwionośnymi , ścięgnami i mięśniami występuje ciągłość histologiczna, dając obraz żywej i ciągłej materii przenikającej całe ciało. Sieć składa się z włókien fibrylarnych, rozciągających się we wszystkich kierunkach i ułożonych bez logicznego porządku. Badania miały na celu zbadanie funkcjonalności oraz oddziaływania odkrytej struktury zwanej Mikrowakuolarnym Dynamicznym Systemem Absorpcji Kolagenu (MCDAS- Multimicrovacuolar Collagen Dynamic Absorption System ) i zostały przeprowadzone poprzez obserwacje zabiegów chirurgicznych na ludzkim ciele, rejestrowanych za pomocą nagrań wideo w Narodowej Akademii Chirurgii w Instytucie Aquitain de La Main we Francji w 2005 r. Podstawową jednostką sieci są mikrowakuole tworzące sieć, która składa się głównie z kolagenu, elastyny i lipidów. Włókna są wzajemnie ze sobą połączone w nieregularnym kształcie, przenikają się, rozszerzają i wślizgują w siebie pod wpływem ruchu. Budowa taka zapewnia wytrzymałość i odporność dzięki dostosowaniu się do każdego rodzaju bodźca mechanicznego, a siły działające z zewnątrz są równomiernie rozkładane i przenoszone na pozostałe włókna z którymi są połączone i dochodzą do głębszych warstw tkanek. Przeprowadzone badania stały się inspiracją do zaprojektowania urządzenia ICOONE®, które w bardzo precyzyjny sposób stymuluje opisaną sieć bez jej uszkodzenia. Mechanizm opiera się na opatentowanej technologii Roboderm® wraz z mikrootworami w każdej z głowic i zapewniają 1180 bodźców na minutę na 1dcm2 minimalizując ryzyko rozciągnięcia skóry.
Rekomendacje

Co mówią nasi klienci?

Pani Ewa Leszczyńska jest bardzo miła osoba. Pomogła mi już bardzo duzo z moimi przebarwieniami prawie już ich nie mam. Mogę polecić ta Panią każdej osobie jest profesjonalna w tym co robi.

Ewelina

Absolutnie najlepiej wyposażony i profesjonalny gabinet kosmetologiczny w Warszawie. Doświadczenie i wiedza pani Ewy są większe niż u niejednego lekarza zajmującego się medycyną estetyczną. Indywidualne podejście do każdego klienta, najbardziej renomowane, światowej klasy urządzenia oraz luksusowe kosmetyki do pielęgnacji, które nie są ogólnodostępne. Przepiękna klinika, w której można się poczuć spokój, błogość, miłą atmosferę i luksus. Ewa Leszczyńska to najlepsza osoba do której można trafić jeżeli chodzi o zakres kosmetologii w Warszawie.

Weronika

Byłam tutaj już kilka razy, za każdym razem wychodziłam zadowolona z przeprowadzonego zabiegu. Obsługa 5/5. Zdecydowanie polecam wszystkim:)

Barbara

Dodaj swoją opinię
609 508 882
pon - pt: 10 - 20 / sob: 10 - 14
Al. Komisji Edukacji Narodowej 11/K, 02-796 Warszawa