Zabiegi pielęgnacyjne BIOLOGIQUE RECHERCHE

Spersonalizowana pielęgnacja

Oferujemy Państwu spersonalizowane zabiegi francuskiej marki BIOLOGIQUE RECHERCHE , które skupiają się na poznaniu oraz zrozumieniu komunikatów, które wysyła skóra, aby dostosować protokoły pielęgnacyjne do indywidualnego Stanu Skóry.

Każdy z nich jest opracowywany na podstawie spersonalizowanej diagnozy dermokosmetycznej.

Etap pielęgnacyjny obejmuje produkty o najwyższym stężeniu składników aktywnych, które odbudowują skórę i zwiększają jej zdolności regeneracyjne.
Aplikacja kosmetyków jest zgodna z metodologią Biologique Recherche, która zapewnia przywrócenie równowagi, nawilżenie i rewitalizację, zgodnie z potrzebami konkretnego Stanu Skóry. Aktywne składniki działają stopniowo, wpływając na poprawę jakości skóry oraz przywracając jej blask i promienność.
Rekomendacje

Co mówią nasi klienci?

Pani Ewa Leszczyńska jest bardzo miła osoba. Pomogła mi już bardzo duzo z moimi przebarwieniami prawie już ich nie mam. Mogę polecić ta Panią każdej osobie jest profesjonalna w tym co robi.

Ewelina

Nigdy dotad nie trafilam na tak profesjonalna, precyzyjna i majaca wyczucie smaku osobe tak, jak Pani Ewa:). Samo miejsce na niezwykla, cudowna energie, relax i indywidualne podejscie czuc od progu. Moje brwi sa zawsze perfekcyjne dzieki Pani Ewie. Dziekuje i do zobaczenia :).

Ania

Witam, polecam Akademię Urody, miejsce, które odwiedzam od lat. Korzystam z zabiegów kosmetycznych takich jak Dermapen, mikrodermabrazja i inne na twarz oraz zakochałam się w Icoone. Pani Ewa jest fachowcem w swojej dziedzinie z wysoką kulturą osobistą. Każda wizyta w Akademii Urody to dla mnie czysty relaks i inwestycja w twarz i cało. Polecam!

Agnieszka

Dodaj swoją opinię
609 508 882
pon - pt: 10 - 20 / sob: 10 - 14
Al. Komisji Edukacji Narodowej 11/K, 02-796 Warszawa