Kosmetologia estetyczna

Zapomnij o chirurgu plastycznym

Kosmetologia estetyczna to dział  skupiający się na profilaktyce starzenia się skóry i rekonstrukcji efektów starzenia się skróy. Zabiegi jakie wykonujemy są nieinwazyjne lub mają mały stopień inwazyjności.

Zabiegi kosmetologi estetycznej stosuje się m.in. w celu odmłodzenia i ujędrnienia skóryredukcji przebarwieńusunięcia rumieniausunięcia bliznredukcji rozstępów i cellulituleczenia trądziku, trwałego usunięcia owłosienia ciała, redukcji tkanki tłuszczowej.

Rekomendacje

Co mówią nasi klienci?

Witam, polecam Akademię Urody, miejsce, które odwiedzam od lat. Korzystam z zabiegów kosmetycznych takich jak Dermapen, mikrodermabrazja i inne na twarz oraz zakochałam się w Icoone. Pani Ewa jest fachowcem w swojej dziedzinie z wysoką kulturą osobistą. Każda wizyta w Akademii Urody to dla mnie czysty relaks i inwestycja w twarz i cało. Polecam!

Agnieszka

Nigdy dotad nie trafilam na tak profesjonalna, precyzyjna i majaca wyczucie smaku osobe tak, jak Pani Ewa:). Samo miejsce na niezwykla, cudowna energie, relax i indywidualne podejscie czuc od progu. Moje brwi sa zawsze perfekcyjne dzieki Pani Ewie. Dziekuje i do zobaczenia :).

Ania

Byłam tutaj już kilka razy, za każdym razem wychodziłam zadowolona z przeprowadzonego zabiegu. Obsługa 5/5. Zdecydowanie polecam wszystkim:)

Barbara

Dodaj swoją opinię
609 508 882
pon - pt: 10 - 20 / sob: 10 - 14
Al. Komisji Edukacji Narodowej 11/K, 02-796 Warszawa