KWAS MIGDAŁOWY i jego działanie na skórę

Peeling medyczny MANDELAC

Kwas migdałowy – jest powszechnie stosowany do leczenia

✔️fotostarzenia

✔️nieregularnej pigmentacji,

✔️trądzik zapalnego nietorbielowatego

✔️w celu przygotowania skóry do zabiegów laserem frakcyjnym.


Jest odpowiedni dla skóry wrażliwej. Posiada dużą zdolność do przebudowy skóry . Stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu ielastyny.

 
Posiada działanie rozjaśniające. Melasma, przebarwienia pozapalne i plamy posłoneczne ulegają złagodzeniu pod wpływem kwasu migdałowego.


Kwas migdałowy działa także seboregulacyjne, przeciwdrobnoustrojowo i antybakteryjnie. Działa podobnie jak antybiotyki o szerokim spektrum.


Kontroluje i normalizuje ilość sebum przenikając do mieszka włosowego i redukuje populację P.acnes, poprawiając wygląd skóry z zapalnymi krostami , zaskórnikami, trądzikiem grudkowym, zapaleniem mieszków włosowych i trądzikiem różowatym.
Rekomendacje

Co mówią nasi klienci?

Nigdy dotad nie trafilam na tak profesjonalna, precyzyjna i majaca wyczucie smaku osobe tak, jak Pani Ewa:). Samo miejsce na niezwykla, cudowna energie, relax i indywidualne podejscie czuc od progu. Moje brwi sa zawsze perfekcyjne dzieki Pani Ewie. Dziekuje i do zobaczenia :).

Ania

Absolutnie najlepiej wyposażony i profesjonalny gabinet kosmetologiczny w Warszawie. Doświadczenie i wiedza pani Ewy są większe niż u niejednego lekarza zajmującego się medycyną estetyczną. Indywidualne podejście do każdego klienta, najbardziej renomowane, światowej klasy urządzenia oraz luksusowe kosmetyki do pielęgnacji, które nie są ogólnodostępne. Przepiękna klinika, w której można się poczuć spokój, błogość, miłą atmosferę i luksus. Ewa Leszczyńska to najlepsza osoba do której można trafić jeżeli chodzi o zakres kosmetologii w Warszawie.

Weronika

Pani Ewa Leszczyńska jest bardzo miła osoba. Pomogła mi już bardzo duzo z moimi przebarwieniami prawie już ich nie mam. Mogę polecić ta Panią każdej osobie jest profesjonalna w tym co robi.

Ewelina

Dodaj swoją opinię
609 508 882
pon - pt: 10 - 20 / sob: 10 - 14
Al. Komisji Edukacji Narodowej 11/K, 02-796 Warszawa