LACTIPEEL

Kwas mlekowy w kosmetyce

Jeśli masz skórę przesuszoną lub odwodnioną zabieg z kwasem mlekowym będzie dla Ciebie idealny !

Kwas mlekowy  jest znany ze swoich właściwości nawilżających przez to, że przyciąga do warstwy rogowej cząsteczki wody  i stymuluje syntezę ceramidów , poprawiając i modulujac funkcję barierową.
Ma działanie rozjaśniające  kolor skóry przez wspieranie równomiernej dyspersji melaniny, a także działanie antyoksydacyjne i hamujące aktywność tyrozynazy – enzymu , który bierze udział w pierwszych etapach melanogenezy.
Jest substancją, która naturalnie występuje w skórze jako element procesów metabolicznych.
Jego funkcją jest utrzymanie płaszcza kwasowego skóry na poziomie pH 5,5.

Wskazania do zabiegu z użyciem kwasu mlekowego :

✔️skóra odwodniona
✔️melasma (przebarwienia)
✔️oznaki starzenia się skóry
✔️zmarszczki
✔️utrata jędrności i blasku
Rekomendacje

Co mówią nasi klienci?

Nigdy dotad nie trafilam na tak profesjonalna, precyzyjna i majaca wyczucie smaku osobe tak, jak Pani Ewa:). Samo miejsce na niezwykla, cudowna energie, relax i indywidualne podejscie czuc od progu. Moje brwi sa zawsze perfekcyjne dzieki Pani Ewie. Dziekuje i do zobaczenia :).

Ania

Absolutnie najlepiej wyposażony i profesjonalny gabinet kosmetologiczny w Warszawie. Doświadczenie i wiedza pani Ewy są większe niż u niejednego lekarza zajmującego się medycyną estetyczną. Indywidualne podejście do każdego klienta, najbardziej renomowane, światowej klasy urządzenia oraz luksusowe kosmetyki do pielęgnacji, które nie są ogólnodostępne. Przepiękna klinika, w której można się poczuć spokój, błogość, miłą atmosferę i luksus. Ewa Leszczyńska to najlepsza osoba do której można trafić jeżeli chodzi o zakres kosmetologii w Warszawie.

Weronika

Byłam tutaj już kilka razy, za każdym razem wychodziłam zadowolona z przeprowadzonego zabiegu. Obsługa 5/5. Zdecydowanie polecam wszystkim:)

Barbara

Dodaj swoją opinię
609 508 882
pon - pt: 10 - 20 / sob: 10 - 14
Al. Komisji Edukacji Narodowej 11/K, 02-796 Warszawa