„W zdrowym ciele zdrowy duch”

Co zrobić w swoim życiu aby poczuć się lepiej ?

Ważną  częścią  utrzymania przeciwzapalnego i zdrowego stylu życia jest ruch  i regularne ćwiczenia.

Jedną z wielu rzeczy, których nauczyliśmy się od „pandemii” kiedy to większość naszego czasu spędzamy w domu , jest to, że niekoniecznie potrzebujesz siłowni  aby ćwiczyć.

Chociaż może być trudno zmotywować się do treningu  kiedy jesteś w zaciszu własnego domu, jednak może to naprawdę zmienić Twój dzień, zarówno psychicznie, jak i fizycznie.  Nie zawsze też musisz mocno się pocić - możesz po prostu wybrać jogę  lub stretching  .


Aby zainspirować Cię do poruszania się w 2021 roku, proponuję skorzystać z filmików na YouTube z Gosią Mostowską  

Niezależnie od tego, czy masz ochotę na coś intensywnego, czy też kojącego i tonizującego, każdy znajdzie coś dla siebie.


Po raz pierwszy odkryłam treningi z Gosią   na początku pierwszego tzw. „zamknięcia”w marcu 2020r.  i od tego czasu mam na jej punkcie prawdziwą obsesję.  Większość jej treningów to joga , która ma na celu wydłużenie, wzmocnienie, ujędrnienie i rozciągnięcie ciała. 

Rezultatem jest lepsza postawa ciała i ogólnie poprawa sylwetki. Co najważniejsze, Gosia  dokładnie wyjaśnia, jak dostosować postawę lub pozycję podczas każdego treningu, aby nie zaszkodzić swojemu ciału. 

Gosia oferuje różne rodzaje treningów o różnej długości i intensywności, a także oferuje opcje przyjazne dla okresu przed- i poporodowego. 

Kiedy jesteś zmęczona lub zestresowana ,  szybki 15-minutowy trening pozostawia uczucie spełnienia i równowagi.
Witaj w gabinecie

Akademia Urody Ewa Leszczyńska

Naszym celem jest pomoc Ci zrelaksować się i rozwiązać Twoje problemy kosmetyczne.

Umów się na wizytę
609 508 882
pon - pt: 10 - 20 / sob: 10 - 14
Al. Komisji Edukacji Narodowej 11/K, 02-796 Warszawa