STARZENIE SIĘ TWARZY

CACI SYNERGY , LASER FRAKCYJNY , ODMŁADZANIE TWARZY

Proces starzenia się twarzy.


Wraz z wiekiem nasza twarz zmienia się, skóra oraz tkanka podskórna ulegają osłabieniu, stając się bardziej podatne na działanie sił grawitacji i zaczynają opadać.

Nie wszyscy zdajemy sobie jednak sprawę, że starzenie się twarzy jest procesem bardzo złożonym i nie dotyczy tylko skóry, ale również podstawy naszego ciała, szkieletu, kości czaszki, tkanek tłuszczowej oraz mięśniowej.

Wszystkie tkanki ulegają przekształceniu, powodując w efekcie zmiany zarówno mimiki, jak i wyglądu twarzy.

Istnieją różne kształty twarzy, ale można przyjąć, że młoda twarz to taka, która ma proporcje zbliżone do odwróconego trójkątna, zwęża się w kierunku brody. Z czasem proporcje się zmieniają, prowadząc w wieku starczym do odwrócenia trójkąta podstawą do dołu , tkanka podskórna ulega osłabieniu, a mięśnie obniżają się, deformując owal.

Pojawiają się zmarszczki, a linia owłosienia w okolicy czołowej ma tendencję do cofania się, powodując optycznie wydłużenie czoła.

Zanik podłoża kostnego, obniżenie objętości mięśni oraz tkanki tłuszczowej , przyrost skóry poprzez  utratę jędrności powodują powstawanie bruzd na skórze czoła i wzmożoną wyniosłość brzegów nad czołowych.

Dlatego też podstawą dbania o skórę jest zdrowy tryb życia, prawidłowa pielęgnacja domowa oraz wspomagające profesjonalne, odpowiednio dobrane zabiegi w gabinecie kosmetycznym.
Rekomendacje

Co mówią nasi klienci?

Pani Ewa Leszczyńska jest bardzo miła osoba. Pomogła mi już bardzo duzo z moimi przebarwieniami prawie już ich nie mam. Mogę polecić ta Panią każdej osobie jest profesjonalna w tym co robi.

Ewelina

Byłam tutaj już kilka razy, za każdym razem wychodziłam zadowolona z przeprowadzonego zabiegu. Obsługa 5/5. Zdecydowanie polecam wszystkim:)

Barbara

Witam, polecam Akademię Urody, miejsce, które odwiedzam od lat. Korzystam z zabiegów kosmetycznych takich jak Dermapen, mikrodermabrazja i inne na twarz oraz zakochałam się w Icoone. Pani Ewa jest fachowcem w swojej dziedzinie z wysoką kulturą osobistą. Każda wizyta w Akademii Urody to dla mnie czysty relaks i inwestycja w twarz i cało. Polecam!

Agnieszka

Dodaj swoją opinię
609 508 882
pon - pt: 10 - 20 / sob: 10 - 14
Al. Komisji Edukacji Narodowej 11/K, 02-796 Warszawa