Lipoliza iniekcyjna

Alternatywa dla liposukcji

Czym jest lipoliza iniekcyjna?

Lipoliza iniekcyjna to technika wprowadzania substancji aktywnych bezpośrednio wgłąb tkanki podskórnej (tłuszczu i cellulitu). Lipoliza jest zabiegiem miejscowym i bezbolesnym. To obecnie najnowocześniejszą metoda medycyny estetycznej, która pozwala na bezoperacyjną, trwałą i skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej.

Jaka substancja aktywna wprowadzania jest podczas zabiegu?

Mesoline Slim to wyjątkowy preparat o udowodnionej skuteczności w redukcji depozytów tłuszczu. Zwiększa on płynność i przenikliwość błon adipocytów wspomagających tym samym uwalnianie cząsteczek lipidowych. Dzieje się tak dzięki właściwościom emulsyfikacyjnym fosfatydylocholiny, która rozpuszcza komórki tłuszczowe oraz przyspiesza jego metabolizowanie i aktywny transport z organizmu.

Mesoline Slim jest wskazany dla pacjentów:
 • z miejscowymi depozytami tłuszczu
 • z podwójnym podbródkiem
 • z tłuszczakami

Preparat jest stosowany jako alternatywa dla liposukcji.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Zabieg lipolizy jest przeznaczony dla osób z normalną wagą lub lekką nadwagą.

Lipolizę iniekcyjną stosuje się w celu usunięcia miejscowych złogów tłuszczu, najczęściej w okolicy podbródka, pośladków, ud, brzucha i bioder, pleców, ramion.

Efekty zabiegu
 • utrata kilku cm w obwodzie w miejscu iniekcji,
 • wzrost metabolizmu komórek skóry,
 • stymulacja mikrokrążenia,
 • stymulacja regeneracji skóry,
 • polepszenie odżywienia skóry.
Przeciwwskazania do zabiegu:
 • ciąża oraz karmienie piersią,
 • zaburzenia krzepnięcia krwi,
 • padaczka oraz choroby wątroby i nerek,
 • aktywne infekcje skórne w miejscu wstrzyknięć,
 • alergia na składniki preparatu,
 • otyłość.
Zalecenia pozabiegowe:

Po zabiegu może pojawić się obrzęk i utrzymujące się bolesne i piekące zaczerwienienie, swędzenie czy drobne krwiaki. Są to typowe i normalne objawy rozpadu komórek tłuszczowych. Po wykonanym zabiegu można od razu wrócić do pełnej aktywności. Zabiegi powtarza się średnio 2-3 razy w odstępach kilkutygodniowych w zależności od ilości tkanki tłuszczowej.

Należy pamiętać, że po wykonaniu zabiegu lipolizy iniekcyjnej wymaganym jest, by spożywać duże ilości wody (około 2 litrów dziennie) w celu wyeliminowania tłuszczy z organizmu.

Zaleca się również wzmożenie aktywności sportowej po zabiegu, również w celu szybszego wyeliminowania złogów tłuszczowych.

Podaruj ten zabieg w prezencie

Szukasz idealnego prezentu dla żony, mamy lub siostry. Skorzystaj z naszych kart podarunkowych na dowolny zabieg, produkt i dowolną kwotę.

Więcej informacji oraz vouchery znajdą Państwo w salonie.

Rekomendacje

Co mówią nasi klienci?

Byłam tutaj już kilka razy, za każdym razem wychodziłam zadowolona z przeprowadzonego zabiegu. Obsługa 5/5. Zdecydowanie polecam wszystkim:)

Barbara

Absolutnie najlepiej wyposażony i profesjonalny gabinet kosmetologiczny w Warszawie. Doświadczenie i wiedza pani Ewy są większe niż u niejednego lekarza zajmującego się medycyną estetyczną. Indywidualne podejście do każdego klienta, najbardziej renomowane, światowej klasy urządzenia oraz luksusowe kosmetyki do pielęgnacji, które nie są ogólnodostępne. Przepiękna klinika, w której można się poczuć spokój, błogość, miłą atmosferę i luksus. Ewa Leszczyńska to najlepsza osoba do której można trafić jeżeli chodzi o zakres kosmetologii w Warszawie.

Weronika

Witam, polecam Akademię Urody, miejsce, które odwiedzam od lat. Korzystam z zabiegów kosmetycznych takich jak Dermapen, mikrodermabrazja i inne na twarz oraz zakochałam się w Icoone. Pani Ewa jest fachowcem w swojej dziedzinie z wysoką kulturą osobistą. Każda wizyta w Akademii Urody to dla mnie czysty relaks i inwestycja w twarz i cało. Polecam!

Agnieszka

Dodaj swoją opinię

Witaj w gabinecie

Akademia Urody Ewa Leszczyńska

Naszym celem jest pomoc Ci zrelaksować się i rozwiązać Twoje problemy kosmetyczne.

Umów się na wizytę
609 508 882
pon - pt: 10 - 20 / sob: 10 - 14
Al. Komisji Edukacji Narodowej 11/K, 02-796 Warszawa